Projektowanie opakowań detalicznych i etykiet Kraków

Projekt etykiety czy projekt opakowania Kraków?

projekt etykiety Poznań
projekt etykiety Poznań
projekt etykiety Poznań

Masz więc naprawdę niesamowity produkt.
Może to być coś, co jesz, coś, co nosisz na nogach lub naprawdę fajna nowa szczotka dla psa.
Cokolwiek to jest, projekt opakowania musi przyciągnąć uwagę klienta i wzmocnić wszystkie obietnice Twojej marki.

 

Jeśli sprzedajesz produkt z wyższej półki lub coś, co chcesz aby wyglądało jak z najwyższej półki. Opakowanie detaliczne Kraków może być równie ważne jak sam produkt.

Jeśli klient nie czuje się od razu pewny zakupu lub zacznie oglądać produkt, aby dowiedzieć się czegoś więcej. Możesz oczekiwać, że bardzo długo i uważnie przyjrzy się etykiecie produktu. Jeśli istnieje rozbieżność między ceną a postrzeganą wartością, przegrasz, a ktoś inny (Twoja konkurencja) wygra.

 

Dobry projekt opakowania Kraków lub projekt etykiety Kraków, wspiera tożsamość marki.
Niezależnie od tego, czy projekt opakowania to pudełko, butelka czy torba. Twój klient musi czuć się dobrze z zakupem.

Bardzo prosty projekt etykiety lub nudne, przeważnie brązowe pudełko. Nie sprawi, że ktoś pomyśli o Twoim produkcie jest niesamowity, wyjątkowy lub wart swojej ceny. W Studio Graficznym Kraków Grafikola.pl rozumie podstawowe zasady rozwoju produktu i przeniesie Twój projekt opakowania na wyższy poziom.

Co jest dla Ciebie lepsze: projekt etykiety czy projekt opakowania?

Projekt etykiety często obejmuje rodzaj naklejki. Etykiety Kraków mogą być drukowane na specjalnych arkuszach lub na rolce w celu łatwej aplikacji podczas procesu pakowania i wysyłki.

Projektowanie opakowań Kraków jest zwykle znacznie bardziej skomplikowane. Ponieważ obejmuje projektowanie specjalistycznych pudełek, wkładek, form plastikowych, pianki i/lub innych materiałów, które utrzymują produkt i części na miejscu. Uwzględnia również bezpieczeństwo produktu podczas procesu wysyłki i obsługi, aby ograniczyć zwroty z uszkodzonych przedmiotów.

 

To, co często jest pomijane, to wrażenia użytkownika podczas otwierania lub interakcji z opakowaniem. Wytłaczana etykieta z metalicznym atramentem ze specjalnymi punktowymi powłokami UV. Może wystarczyć, aby zadowolić odbiorców docelowych przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Jednak umieszczenie Twojego produktu w ładnym pudełku może zwiększyć jego postrzeganą wartość. Czasami możesz użyć obu opcji do wyznaczenia różnych linii produktów.

Zalety projektowania opakowań detalicznych

Prowadzisz działalność, aby sprzedawać produkty z najlepszą możliwą marżą zysku. Chcesz, aby Twój projekt opakowania do sprzedaży internetowej lub detalicznej trafił za pierwszym razem. Grafikola.pl Kraków będzie ciężko pracować, aby zrozumieć Twoje produkty, kanały sprzedaży, oczekiwania i zachowania klientów oraz konkurencję.

W projektowaniu opakowania chodzi bardziej o przekazanie obietnicy konsumentowi. Dobry diagram, ilustracja i obraz mogą zburzyć mury strachu i zbudować zaufanie klientów. Czemu?

Ponieważ mogą faktycznie zrozumieć, co próbujesz sprzedać, bez zbytniego czytania lub bez odrywania ucha od sprzedawcy. Chcę, abyś odniósł sukces.