Projektowanie katalogów Łódź

Wprowadzenie do projektowania graficznego Łódź.

Foldery
Katalogi
Broszury

Pięć powodów, dla których jakość w projektowaniu katalogów jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

1. Zwiększanie sprzedaży

Firmy, które zdecydują się na dystrybucję katalogów drukowanych i internetowych. Zobaczą, że około 50% ich docelowych odbiorców będzie kupować więcej od tej firmy. 75% tych konsumentów twierdzi, że wysokiej jakości projekt katalogu inspiruje pomysły, co stymuluje większe zakupy.

2. Stymulowanie nawyków kupowania online

70% pytanych osób twierdzi, że katalogi stymulują zakupy online. Dodatkowo, wysokiej jakości projekt katalogu promuje około dwa razy więcej przeglądania stron internetowych w witrynie firmy. Ci klienci również dłużej przeglądają witrynę.

3. Szerszy zasięg potencjalnych i powracających klientów

Dobrze wykonany projekt katalogu Łódź to wysoce ukierunkowane narzędzie marketingowe, które ma 70% wskaźnik otwarcia. Ułatwia to dzięki potężnej strategii marketingowej i zastosowaniu precyzyjnej personalizacji.

Fizyczna obecność katalogu wysokiej jakości. Zachęca klienta do powrotu, natychmiastowego lub nawet po dłuższym czasie. Przekaz szeptany, który inspiruje efektowny projekt katalogu, wprowadza nowych klientów do Twojej firmy.

Pozwala również na prowadzenie bez presji kontynuacji za pośrednictwem poczty lub kampanii online, które zwykle są lepiej odbierane przez klientów.

4. Wzrost świadomości marki

86% odbiorców katalogu zgłasza preferencje do przechowywania w swoich domach szczególnie atrakcyjnego lub odpowiedniego projektu katalogu. Są one często eksponowane na stole lub półce.

To wystawia potencjalnych nowych klientów na Twoje produkty i markę. Im bardziej efektowny, trafny układ i treść katalogu. Tym bardziej inspiruje on zarówno powracających, jak i nowych klientów do przeglądania jego stron i dokonywania zakupów. W przeciwieństwie do strony internetowej, broszury i katalogi Łódź są fizycznie obecne i bardzo często bezpośrednio w zasięgu wzroku.

5. Wygoda i dostępność

Nawet w erze cyfrowej 63% ankietowanych twierdzi, że łatwiej jest im przeglądać produkty prezentowane w katalogu, niż robić to w Internecie, a nawet w sklepie.