Opakowania i etykiety

BE YOUR BRAND HERO
MIEJ PEWNOŚĆ, ŻE TWÓJ PRODUKT WYRÓŻNIA SIĘ

Projekt opakowania kawy

Moja wizja jest prosta – chcę pomóc Ci sprawić, że Twoja marka stanie się liderem konkurencji. Wprowadzam świeże spojrzenie na każde wyzwanie. Identyfikując mocne strony i zalety Twojej marki, opracuję unikalne i innowacyjne rozwiązania projektowe, które pasują do Twoich celów.

Moje usługi obejmują projektowanie i branding dla nowych produktów oraz redesign istniejących marek. Zarządzam każdym projektem projektowym od jego wstępnej koncepcji po finalną produkcję.

USŁUGA - PROJEKT OPAKOWANIA - PROJEKT ETYKIETY

Dobrze zaprojektowane opakowanie czy etykieta – musi być zarówno strategiczne i przemyślane, jak i stymulujące wizualnie.

Ponieważ klienci robią zakupy zarówno oczami, jak i umysłem. Dostarczam rozwiązania projektowe, które są atrakcyjne wizualnie, ale są również zorientowane na strategię i wyniki.

PROCES PROJEKTOWANIA OPAKOWAŃ – PROJEKTOWANIA ETYKIET

ANALIZA

Uważnie słucham, aby zobaczyć, gdzie była Twoja marka i dokąd zmierza. Współpracuję, aby zdefiniować kluczowe wyzwania i korzyści Twojej marki i opakowania.

KREACJA

Proces projektowania polega na stworzeniu połączenia z konsumentem. Znajduję odpowiedzi na pytanie „dlaczego mam (konsument) kupić Twoją markę?”

WYKONANIE

Współpracuję z ekspertami ds. druku, aby zapewnić, że Twoje opakowanie czy etykieta, przejdzie przez etap produkcji płynnie i bez niespodzianek.

MÓJ CEL

Współpracować z Twoją marką i rozwijać ją.

Przeniesienie Twojej marki na nowy poziom ekscytuje mnie, a ten entuzjazm sprawia, że staję się Twoim kreatywnym specjalistą.

Jestem responsywna i realizuję strategię na czas i zgodnie z budżetem.

ETYKIETY – GRAFIKOLA.PL

AKTUALIZACJA, ZMIANY I MODYFIKOWANIE DOTYCHCZASOWYCH PROJEKTÓW GRAFICZNYCH ETYKIET PRODUKTOWYCH

Projekt opakowania. Projekt etykiety.

Etykieta produktowa opakowanie