Jedzenie na wynos
BLOG

6 sposobów na zwiększenie zamówień online na wynos

Oto kilka wskazówek, które pomogą zwiększyć sprzedaż przy minimalnych kosztach.

1. Zaktualizuj swoją stronę internetową i media społecznościowe o kolorowe sezonowe zdjęcia

Twoi klienci muszą zobaczyć, czy Twoja restauracja jest aktualna. Ważne jest, aby firma regularnie aktualizowała swoje informacje. Nie zapomnij dodać zdjęć, gdy publikujesz coś nowego. To przyciągnie klientów i zachęci ich do szukania dodatkowych informacji o Twojej firmie.

2. Dodaj nowe pozycje sezonowe do swojego menu

Nowe smaki dań, kanapek lub lodów. Produkty, które odnoszą się do sezonu, będą przyciągać ludzi do zamawiania w Twojej restauracji.

3. Dodaj zdrową sekcję

Dlaczego nie zaspokoić tych ludzi, którzy chcą spróbować zrzucić kilka kilogramów, zamawiając jedzenie? Rozważ oferowanie ofert na zdrowe produkty.

4. Upewnij się, że masz łatwą w użyciu aplikację

Więcej osób zamawia dania na wynos na smartfonach niż na komputerach stacjonarnych i laptopach razem wziętych. Jest to szczególnie ważne latem, kiedy ludzie są poza domem i są bardziej aktywni. Co więcej, aplikacje mobilne do zamówień powodują, że klienci częściej zamawiają dania na wynos i dostawy. Latem Twoi klienci będą mogli składać zamówienia w słonecznym parku za pomocą smartfona.

5. Promuj dostawy w parkach lub ogródkach piwnych

Wyróżnij się z tłumu i promuj swój biznes w zatłoczonym parku w letni dzień. Rozdaj ulotki zawierające informacje o Twojej firmie i prośby o pobranie aplikacji do składania zamówień online. Następnie klienci mogą usiąść, cieszyć się słońcem i czekać na przybycie napojów i jedzenia.

6. Współpracuj z firmami sezonowymi

Małe firmy zawsze szukają partnerstwa, a to może być korzystne dla obu stron. Może mógłbyś zapewnić jedzenie i napoje w zamian za ekspozycję.

Zapraszam do kontaktu z własnymi wskazówkami lub jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat zaprojektowania ulotki z jedzeniem na wynos.

Grafik Projekty Reklama

Potrzebujesz grafika?
Jeśli tak, możesz zostawić adres e-mail.
Skontaktujemy się z Tobą i może uda się nam, zrobić wspólnie coś świetnego?