Kolory roku Pantone 2021
BLOG

Kolory roku według Pantone 2021

PANTONE szuka poczucia uziemienia i wsparcia, ogłaszając duet PANTONE 17-5104 Ultimate Grey (najbardziej szary – pomyśl o przemysłowej płycie betonowej) i PANTONE 13-0647 Illuminating (rozświetlający – ciepły, miękki żółty zachód słońca ) jako kolory roku na 2021 rok.

W optymizmie jest siła. A przynajmniej taka jest propozycja Pantone na rok 2021: historia kolorów łącząca witalność i hart ducha. Odporność, której będziemy potrzebować, aby sprostać wyzwaniom 2020 r. oraz pełna życia energia, która nas do tego zainspiruje.

Wybierając Ultimate Grey i Illuminating jako kolory roku na 2021 rok, Pantone ma nadzieję przekazać mieszankę umiarkowania i ciepła.

Ultimate Grey Illuminating
by Pantone

W ciągu ostatnich kilku lat przywykliśmy do postrzegania jednego odcienia jako koloru roku Pantone. Być może jako dowód naszych sprzecznych emocji, tegoroczna para kolorów zachęca nas do uznania wartości naszych różnic. Reakcje twórców na ten wybór są co najmniej podzielone.

Jesteśmy przyzwyczajeni do dodawania bieli do tworzenia odcieni, szarości do tworzenia tonów i czerni do tworzenia odcieni. Wiele osób używa szarości jako narzędzia do precyzyjnego zmniejszenia nasycenia lub zneutralizowania barwności; więc postrzeganie go jako jednego z najbardziej wpływowych kolorów w 2021 roku wywołuje mieszane uczucia.

Jednak niezależnie od tego, co myślimy o Ultimate Grey, Illuminating i ich połączeniu, ten wybór z pewnością wpłynie na rozwój branży projektowej. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolorach roku Pantone na rok 2021.

Kolor roku Pantone

Wartości kolorów

Przejdź na stronę kolor roku Pantone, aby pobrać wartości RGB i HEX, aby odtworzyć Ultimate Grey i Illuminating w różnych mediach. Chociaż nie zawierają wartości CMYK, w poniższych kodach uwzględniamy bliskie przybliżenie. Oferują również plik .ASE do użytku w aplikacjach Adobe oraz uzupełniający zestaw palet, które zapewniają przewagę.

Ultimate Gray Color Values
Pantone: 17-5104 TCX (Cotton), Cool Gray 7 C (Solid Coated Ink)
RGB: 151, 153, 155
HEX/HTML: #97999B
CMYK (approximation): 44, 35, 34, 1

Illuminating Color Values
Pantone: 13-0647 TCX (Cotton), 106 C (Solid Coated Ink)
RGB: 245, 223, 77
HEX/HTML: #F5DF4D
CMYK (approximation): 6, 7, 82, 0

Pantone

Zacznij projektować z Ultimate Grey i Illuminating.

Folder broszura
by Lucas Matheus
Katalog firmowy
by bourjart_20
Broszura folder katalog
by bourjart_20
Siłownia ćwiczenia fitness
by Rashed Mamun
Opakowanie projekt
by Roberto Savino
Grafik Projekty Reklama

Potrzebujesz grafika?
Jeśli tak, możesz zostawić adres e-mail.
Skontaktujemy się z Tobą i może uda się nam, zrobić wspólnie coś świetnego?