Ulotka menu catering
BLOG

Ulotki gastronomiczne – catering

Funkcjonalny i interesujący projekt broszury gastronomicznej sprawi, że reklama będzie skuteczna, a biznes odniesie sukces w krótkim czasie. Po utworzeniu ulotki z wysokiej jakości nowoczesnym designem – przyciągniesz wielu potencjalnych nabywców.

Zastanów się, jak będzie wyglądało menu w ulotce. Może to być na przykład lista lub zestaw zdjęć potraw, ich opisy, przybliżone oferty cenowe.

Taki szablon ulotki gastronomicznej jest źródłem użytecznych informacji. Aby zwrócić uwagę klientów, najlepszą funkcją zaprojektowanej ulotki jest efekt wow. Strony z opisami i zdjęciami potraw wyglądają kusząco i zachęcają do złożenia zamówienia. Muszą być tak wykonane, aby czytelnik nie pozostał obojętny. Potencjalny klient powinien być zainteresowany tym, co zobaczy na kolejnych stronach ulotki restauracyjnej, cateringowej, baru czy fast food’u.

Broszura dotycząca usług gastronomicznych – catering

Jeśli Twoja ulotka ma być opłacalna, powinna zawierać układy stron głównych: strona główna, kontakty, portfolio, opcje menu, opinie odwiedzających i mini blog.

Dostawa żywności jest obecnie u szczytu popularności. Inwestycje w taki biznes są minimalne, a zysk bardzo wysoki. Zamówienia są odbierane w 90% przypadków za pośrednictwem komunikacji na żywo.

Dlatego też atrakcyjna broszura dotycząca gastronomii przyciągnie uwagę klientów i rozbudzi chęć dokonania zakupu. Taką ulotkę dotyczącą usług gastronomicznych możemy szybko zaprojektować i natychmiast otrzymasz swoje dzieło.

Jeśli chcesz użyć gotowego szablonu zapraszamy do naszej podstrony gotowe reklamy. Taki przykład ulotki gastronomicznej daje niesamowite możliwości. Zaprezentuj swoje menu z pięknymi zdjęciami, formularzem kontaktowym i publikacjami popularnych tematów na pierwszych stronach. Możesz wprowadzić wszelkie zmiany w projekcie ulotki z menu gastronomicznym.

Szablon czasem znacznie ułatwia pracę, ponieważ dzięki jego pomocy możesz utworzyć osobną sekcję z potrawami i ich opisem, szczegółowymi objaśnieniami i notatkami.

Pomysły na ulotki gastronomiczne

Przykład: reklama ekologicznych produktów, z których wykonane są potrawy, pomoże wprowadzić trend zdrowego stylu życia. Dość interesującym pomysłem w projekcie ulotki może być hasło: „Chodź i jedz!”. Twoja kreatywność dopiero się zaczyna, a my jesteśmy tu, aby Ci pomóc. W końcu dzięki kreatywnie i apetycznie zaprezentowanej galerii potraw możesz dzielić się swoją ofertą.

Zwróć uwagę na jasny, a jednocześnie minimalistyczny design. Możesz wprowadzić nie tylko dania restauracyjne, ale także menu, recenzje klientów. Na ostatniej stronie umieść krótkie informacje kontaktowe, godziny otwarcia i sieci społecznościowe. W ulotce nie powinno być niepotrzebnych szczegółów. Powinna być przystosowana dla miłośników pysznego jedzenia.

Przeczytaj także:

Jak stworzyć reklamę w internecie – wizytówkę w Google Moja Firma?
Jak wypromować firmę w internecie?