halloween plakat
BLOG

Plakat, ulotka lub zaproszenie na Halloween

Każdy, kto lubi opowiadać horrory i oglądać przerażające filmy, uważa, że Halloween jest jednym z najfajniejszych świąt. Każdego roku tysiące dzieci uwielbiają przebierać się za przeróżne przerażające postacie z filmów lub kreskówek.

Dlaczego Halloween jest tak popularny wśród ludzi wszystkich narodowości, religii i kultur?
Cóż, to całkiem proste: Halloween to święto, które przynosi strach, oczyszczenie, przypływ adrenaliny i oczywiście: „cukierek albo psikus”.

halloween-cukierek-albo-psikus

Zombie, potwory, upiory, duchy i czarownice są nieodłącznymi atrybutami tej strasznej nocy. Ale za każdym razem, gdy masz zamiar zorganizować wspaniałe przyjęcie, musisz mieć nie tylko niesamowite i przerażające dekoracje, ale także bardzo upiorną ulotkę czy zaproszenie na bal Halloween.

halloween-dzieci-bal

Ulotka, plakat czy może zaproszenie na Halloween?

Korzystając z klasycznej kolorystyki Halloween – czarno-pomarańczowej, możesz łatwo zaprojektować oszałamiającą prezentację na upiorną noc. Nie będzie to trudne, jeśli wykonasz kilka prostych wskazówek i sztuczek.

Utrzymaj równowagę

Chcesz, aby ulotka czy plakat Halloween był jak najbardziej kreatywny. To nie zapominaj, że umiar we wszystkim jest kluczem do sukcesu.

Zachowaj prosty układ

Pamiętaj, że odpowiednia struktura może sprawić, że Twoja ulotka będzie łatwiejsza do postrzegania i bardziej spektakularna. Nie przeciążaj projektu symbolami i grafiką, ponieważ nadmierne zagracenie odciągnie ludzi od głównej zawartości.

Wybierz odpowiednią paletę kolorów

Halloween potrzebują uroczo upiornego tła, więc czarny lub grafitowy kolor jest do tego odpowiedni. Ale przerażające tło powinno zostać uzupełnione kilkoma kontrastującymi odcieniami, aby stworzyć efekt Halloween oraz osobliwą aurę.

Tematyka Halloween

Głównymi symbolami są latarnie z dyni, gobliny, czarownice, duchy, nietoperze i przerażające grobowce. Nie zapominaj jednak, że Twoja ulotka powinna być kreatywna i oryginalna. Zachowaj doskonałą równowagę między designem a treścią, dzięki czemu ulotka, plakat czy Twoje zaproszenie będzie wyglądało prosto i artystycznie.

plakat halloween
plakat halloween

Dobrej zabawy!