opakowanie kawy
BLOG

Pokaż swoje produkty, opakowania dzięki darmowym makietom

Makiety są idealne do prezentacji projektu bezpośrednio na odpowiednim nośniku. Niezależnie od tego, czy jest to iPhone, T-Shirt, gigantyczny billboard lub odzież – znajdziesz wśród nich odpowiedni bezpłatny szablon dla swojego produktu.

Przeszukaliśmy sieć, aby znaleźć najlepsze darmowe zasoby projektowe, bezpłatne makiety. Pobieraj te darmowe materiały projektowe, klikając na wybrane zdjęcie.

Spośród wszystkich rodzajów szablonów te z różnymi typami opakowań są prawdopodobnie najbardziej przydatne, aby dać rzeczywisty podgląd na to, jak projekt będzie wyglądał, gdy zostanie wydrukowany lub wyprodukowany. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku pudeł, w których projekt cyfrowy można postrzegać jedynie jako płaską siatkę lub etykiety butelek, w których wzór będzie zakrzywiony wokół produktu. W dzisiejszym poście przedstawimy kolekcję darmowych szablonów makiet dla różnych stylów pakowania, w tym: opakowania do kawy, kosmetyków, cukierków, mleka, wody, puszki, pudełka, butelki i wiele więcej.

Makieta jest realistyczną reprezentacją wyglądu produktu. To może być prawie wszystko, czego używamy codziennie. Jest skalowanym lub pełnowymiarowym modelem projektu lub urządzenia, używanym do nauczania, demonstracji, oceny projektu lub promocji.

Z drugiej strony możemy powiedzieć, że makieta jest prototypem i zapewnia przynajmniej część funkcjonalności systemu i umożliwia testowanie danego projektu. Makiety są wykorzystywane przez wiele firm i projektantów do uzyskiwania lepszych informacji zwrotnych od użytkowników. Pomagają w łatwym obrazowaniu produktu, którego zamierza się używać.

Jak użyć takiego szablonu? To jest bardzo proste! Po prostu pobierz makietę klikając na zdjęcie i otwórz ją w narzędziu Photoshop. Po warstwach zobaczysz warstwę „Kliknij, aby edytować ekran” i po prostu kliknij na nią.
Zostaniesz przeniesiony do innej warstwy, na której będziesz wstawiał swoje zdjęcie. Potem wystarczy skopiować i wkleić na głównej makiecie. Możesz też znaleźć świetne samouczki na Youtube, jak to zrobić.

Zatem zapoznaj się z wybranymi darmowymi szablonami opakowań i pobieraj, klikając na wybrane zdjęcie makiety. Stwórz realistyczny wygląd swojego produktu jeszcze przed wyprodukowaniem.