Pakiety graficzne

GRAFIK NA GODZINY,
ABONAMENT NA USŁUGI GRAFICZNE,
DOSTĘP DO USŁUG GRAFICZNYCH - ZA STAŁĄ OPŁATĄ

Usługi projektowania graficznego
Pakiet graficzny 10 godzin

Pakiet graficzny

Nr zamówienia: Grafik na godziny – Pakiet 10 godzin

Pakiet graficzny 20 godzin

Pakiet graficzny

Nr zamówienia: Grafik na godziny – Pakiet 20 godzin

Pakiet graficzny 40 godzin

Pakiet graficzny

Nr zamówienia: Grafik na godziny – Pakiet 40 godzin

Pakiet graficzny 60 godzin

Pakiet graficzny

Nr zamówienia: Grafik na godziny – Pakiet 60 godzin

Pakiet graficzny 80 godzin

Pakiet graficzny

Nr zamówienia: Grafik na godziny – Pakiet 80 godzin

Pakiet graficzny 160 godzin

Pakiet graficzny

Nr zamówienia: Grafik na godziny – Pakiet 160 godzin

Usługi projektowania graficznego oparte na subskrypcji oferują najlepszy stosunek kosztów do jakości, a już dziś możesz dowiedzieć się, jak działa ta usługa i dlaczego może być dla Ciebie najlepszą opcją.

Oto, co zapewnia abonament na usługi graficzne:

  • Tyle projektów, ile chcesz: nie ma ograniczeń co do liczby żądań projektowych, które możesz złożyć, ale oczywiście według dziennej możliwości produkcyjnej.
  • Nieograniczona liczba poprawek: jedną z największych zalet nieograniczonej usługi projektowania graficznego jest to, że jeśli coś Ci się nie podoba, możesz to zmieniać, aż będziesz zadowolony (bez dodatkowych kosztów oprócz miesięcznej opłaty).
  • Różne rodzaje projektów: w ramach jednej usługi graficznej można wykonać wiele różnych projektów (np. ulotki, foldery, katalogi firmowe, katalogi produktowe, materiały promocyjne marketingowe, etykiety produktowe, opakowania, banery online, banery reklamowe zewnętrzne, roll-up, gazetki promocyjne, grafikę do mediów społecznościowych, branding itp.).
  • Dodatkowo: pliki źródłowe, edytowalne projekty graficzne oraz abonament do wykorzystania w ciągu 1 – 2 – 3 miesięcy w zależności od wybranego pakietu graficznego

Pakiety graficzne są opłacalne

Najbardziej wymierną korzyścią korzystania z usługi abonamentowej jest zdecydowanie cena. Nawet do -55% niższe stawki niż przy jednorazowych zleceniach. Oczywistą sprawą jest, że naprawdę zyskasz, jeśli co miesiąc złożysz zapotrzebowanie na kilka próśb o projekt.

Kto powinien skorzystać z nielimitowanych usług projektowych?

  • Jest na to krótka odpowiedź: każdy, kto potrzebuje projektu wykonywanego co miesiąc.
  • Dłuższa odpowiedź jest taka, że: projektowanie graficzne na żądanie przynosi określone korzyści różnym typom firm.

Oto kogo obsługuje Grafikola.pl

  1. Małe firmy: jest to opłacalne i proste — nie potrzebujesz żadnej wiedzy projektowej ani specjalnego oprogramowania, aby otrzymać wszystkie projekty w jednym miejscu.
  2. Większe firmy: zyskasz szybszą realizację projektów graficznych z zachowaniem jakości i spójności materiałów marketingowych.
  3. Działy marketingowe: stała jakość i spójność projektów; profesjonalna obsługa, na której możesz polegać również przy wydrukach materiałów reklamowch.

Subskrypcja projektów graficznych – grafik na godziny

Jak sama nazwa wskazuje, możesz subskrybować usługę projektowania graficznego oferującą wiele planów cenowych w celu zlecania różnych projektów graficznych. Pomyśl o tym jak o Netfliksie do projektowania graficznego. Zamawiaj nieograniczone projekty graficzne w dowolnym momencie trwania pakietu graficznego. Ponadto, ponieważ jest to subskrypcja, możesz ją anulować w dowolnym momencie!