Pakiet graficzny 40 godzin
BLOG

Czy abonament na projekt graficzny to rozwiązanie, którego potrzebujesz?

Pakiet graficzny

10 godzin

Rabat -10% Nielimitowana ilość projektów Nielimitowana ilość poprawek Rozliczanie w systemie godzinowym

40 godzin

Rabat -22% Nielimitowana ilość projektów Nielimitowana ilość poprawek Rozliczanie w systemie godzinowym

80 godzin

Rabat -35% Nielimitowana ilość projektów Nielimitowana ilość poprawek Rozliczanie w systemie godzinowym

Wyobraź sobie, że możesz mieć dostęp do wszystkich umiejętności profesjonalnego grafika (z doświadczeniem komercyjnym), który może szybko wykonać wysokiej jakości zadania projektowe. Nielimitowana ilość projektów oraz poprawek, bez podpisywania umowy. Oznacza to nieograniczone możliwości obsługi dodatkowych zadań projektowych w Twojej firmie.

Możesz skutecznie zatrudnić eksperta bez długiego i frustrującego procesu rekrutacyjnego i ryzyka, a także zaoszczędzić dużo pieniędzy w tym procesie.

Zapotrzebowanie na dodatkowe wsparcie projektowania graficznego ze strony firm, każdej wielkości jest powodem, dla którego powstały pakiety graficzne – grafik na godziny.

Jak działają abonamenty na projekty graficzne?

Jest to usługa oparta na subskrypcji, która umożliwia bezpośrednią współpracę z grafikiem, możesz przesłać tyle zadań projektowych, ile chcesz. Po omówieniu i wybraniu odpowiedniego pakietu graficznego – przystępujemy do pracy nad Twoją grafiką. Podczas całego procesu projektowania możesz komunikować się z grafikiem tyle, ile chcesz.

Wszystkie pakiety studia graficznego Grafikola.pl obejmują nieograniczoną liczbę projektów i nieograniczoną liczbę poprawek, dzięki czemu masz gwarancję uzyskania najlepszego zwrotu z inwestycji.

Celem pakietów graficznych jest pomoc firmom różnej wielkości w dostępie do projektów graficznych, które faktycznie wpłyną na ich działania marketingowe. Priorytetem jest upewnienie się, że nasza komunikacja jest na najwyższym poziomie, ponieważ chcę mieć pewność, że doskonale odzwierciedlam Twoją markę.

Komu może pomóc ryczałtowa subskrypcja projektu graficznego?

 

Ponieważ każda firma powinna wykorzystywać projektowanie graficzne w celu marketingu dla swoich odbiorców, moja lista klientów pochodzi z wielu różnych branż. Niektóre z tych firm to agencje nieruchomości, usługi finansowe, agencje marketingu cyfrowego, firmy produkcyjne i usługowe. Zobacz jakiego rodzaju zadania projektowe mogę wykonać – studio graficzne – oferta.

Częścią tego, co sprawia, że dzień jest tak ekscytujący, jest różnorodność zadań, które mogę wykonywać. Niektóre prośby o projekt obejmują istniejące aktualizacje etykiet produktowych, grafiki w punktach sprzedaży, banery online czy opracowywanie menu dla restauracji. Zobacz portfolio tutaj.

Korzyści

 

Oczywiście uważam, że pakiety graficzne – grafik na godziny, zapewniają nieskończone korzyści. Ale zamiast pisać co ja o tym myślę, oto kilka cytatów zaczerpniętych z niektórych zadowolonych klientów:

„Odczuliśmy znaczne oszczędności w porównaniu z płaceniem za pojedyncze zlecenia w firmie, z której wcześniej korzystaliśmy.”

„Abonament graficzny znacznie ułatwił mi życie jako Project Managera. Teraz nasz projektant może skupić się na dużych projektach. A wszystkie inne mniejsze zadania realizujemy poprzez pakiet graficzny.”

„Pakiety graficzne oferują fantastyczny stosunek jakości do ceny. Otrzymujemy wysokiej jakości projekty graficzne po naprawdę konkurencyjnych cenach… Oferta początkowo wydawała się zbyt atrakcyjna, aby była prawdziwa, ale sprawdziła się na wszystkich frontach!”

Czy mogę dołączyć do Pakietu Graficznego – Grafik na godziny?

Jeśli potrzebujesz niedrogiego projektu graficznego, jestem po to, aby Ci pomóc. Naprawdę wierzę, że jest to najbardziej logiczne rozwiązanie dla większości firm.

To wszystkie zalety wewnętrznego projektanta graficznego, bez żadnych kłopotów! Otrzymasz całą spójność projektu i zaangażowanie, jakiego można oczekiwać od wewnętrznego członka zespołu.

Każdy z pakietów graficznych z nieograniczoną liczbą projektów można również skonfigurować w ramach odnawialnej miesięcznej subskrypcji i zawsze gwarantuję, że nie będzie żadnych ukrytych kosztów.

 

Jeśli chcesz porozmawiać o dołączeniu do jednego z pakietów graficznych – skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy bardziej szczegółowo o tym, jak mogą Ci pomóc moje plany subskrypcji na projekty graficzne.