Ulotka z menu

Nr zamówienia: USM-002

Ulotka składana z menu

Specyfikacja produktu
Projekt dostępny w formatach: Ai – Adobe Illustrator
Wymiary: A3 składane do A4 + 1,5 mm spadu
Ilość stron: 4
DPI: 300
Kolor: CMYK
Warstwowe
Zdjęcia: do użytku komercyjnego
Użyte czcionki są bezpłatne (linki w pliku).

Wystarczy umieścić swoje logo, zmienić tekst, dodać zdjęcia.
Plik ten można łatwo edytować, modyfikować i dostosowywać.

90 zł netto
- licencja niewyłączna

290 zł netto
- licencja wyłączna

Proszę wybrać rodzaj licencji.
Wycena za usługę graficzną - zostanie przesłana drogą mailową w celu akceptacji, po zapoznaniu się z ilością poprawek.
W celu uzyskania wyceny na usługę graficzną.
Twój adres email, na który wyślę fakturę oraz zamówiony projekt.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Iteraktiv. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zapoznałem się oraz akceptuję Regulamin. Przyjąłem do wiadomości, że jeśli złożona przeze mnie oferta zakupu zostanie przyjęta, zawieram prawnie wiążącą umowę, z obowiązkiem zapłaty przeze mnie ceny. Zawierając Umowę o zakup projektu, wyrażasz wyraźną zgodę na rozpoczęcie dostarczania Ci treści cyfrowych (tj. plików źródłowych projektu) przed upływem 14-dniowego terminu na odstąpienie od Umowy, co powoduje utratę prawa do odstąpienia od Umowy.

Składana ulotka A4 z menu

Jeśli jesteś z branży gastronomicznej, pochwal się swoimi najsmaczniejszymi posiłkami w ulotce z menu. Żołądek klienta zaprowadzi go prosto do Twojej Restauracji.

Dobrze zaprojektowane menu powinno być wizytówką każdego lokalu. Walory estetyczne są nie mniej ważne jak treść. Zadbaj, aby menu w ulotce było podane w równie smakowity sposób jak danie które serwujesz klientom.

Spraw, by się ślinili.

Wypróbowane i przetestowane narzędzia są najskuteczniejsze – takie jak ulotki. Błyszczące ulotki rozdawane na ulicy – wciąż mają swoje miejsce w dzisiejszych kampaniach marketingowych.

Ulotki są namacalne, opłacalne i niezwykle wszechstronne. Dobrze zrobione, mogą dotrzeć do właściwych odbiorców z odpowiednim komunikatem we właściwym czasie – na tym przecież polega marketing.

Udanego projektowania!