Strony WWW

Nowoczesne strony WWW

Tworzymy nowoczesne strony WWW oparte o systemy zarządzania treścią CMS.

Zarządzamy treścią i grafiką na stronach internetowych.

Dobrze dopasowana strona www to klucz do sukcesu w internecie. Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualną, nowoczesną i skuteczną stronę www.
Projektując strony internetowe, korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych, które nieustannie rozwijajmy. Posługujemy się narzędziami, które zapewniają niezawodne działanie oraz bezpieczeństwo strony. Zadbamy również o optymalizację strony pod kątem SEO.
Wiemy, że coraz więcej treści przeglądanych jest za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dostosowanie interfejsu witryn internetowych do różnych rozdzielczości staje się więc standardem. Zatem responsywna strona internetowa to już podstawa.

Projektujemy strony internetowe, które są zgodne z najnowszymi wytycznymi Google. Oznacza to, że już na etapie programowania stosujemy optymalizację kodu źródłowego. Dzięki czemu strony odnoszą znacznie lepsze rezultaty w pozycjonowaniu, są premiowane przez Google w wynikach wyszukiwania, co przekłada się w konsekwencji na ograniczenie przyszłych kosztów związanych z ewentualnym pozycjonowaniem strony www.
Projektując strony internetowe skupiamy się na tym, by były one interesujące dla docelowej grupy, do której chce dotrzeć nasz Klient.
Jakie są etapy projektowania stron www?
Projektowanie stron www wiąże się z przejściem kilku etapów, dzięki którym w jasny sposób określamy cały proces realizacji zlecenia:

  • pierwsze spotkanie, na którym zadajemy szereg pytań, aby poznać Wasze potrzeby, oczekiwania względem wyglądu witryny i użyteczności strony internetowej;
  • następnie możemy przygotować ofertę spełniającą Wasze potrzeby;
  • po akceptacji oferty następuje rejestracja / konfiguracja domeny internetowej;
  • potem opracowujemy wstępny projekt graficzny strony internetowej;
  • po przeanalizowaniu Waszych sugestii, nanosimy poprawki czy modernizacje interfejsu;
  • w kolejnym etapie przystępujemy do prac wdrożeniowych serwisu wraz z wprowadzaniem zawartości merytorycznej na stronę;
  • na koniec: publikacja gotowej strony w internecie i dodanie jej do wyszukiwarek.

Skontaktuj się z nami.


Projekty graficzne – oferta

Dlaczego Grafikola.pl – Studio Graficzne?