Obrazy

Oryginalna dekoracja do każdego pomieszczenia?

Wybierz kolekcję, która pasuje do Twojego charakteru lub odkryj zupełnie nowe rozwiązania na swoje ściany.
Obraz to najpopularniejszy i najbardziej tradycyjny element dekoracyjny do każdego domu i mieszkania.
Wybierane są obrazy do salonu, kuchni, sypialni czy pokoju dziecięcego.

Obraz to również najlepszy system ekspozycji grafik umożliwiający efektowne odmienianie swoich ścian w sklepach, salonach, restauracjach, hotelach czy po prostu w firmach.

W naszej kolekcji obrazów znajdziecie nie tylko różnorodne motywy, ale również będziecie mieli możliwość dopasowania wymiaru czy kolorystyki do swoich indywidualnych potrzeb.
Doskonała jakość, soczyste i nasycone barwy, bogactwo szczegółów – tego wszystkiego doszukacie się w naszych obrazach na płótnie.

Nie masz pewności czy obraz będzie pasował do wnętrza?

Nie musisz eksperymentować!
Wybierz obraz, który najbardziej Ci odpowiada. Prześlij nam zdjęcie swojego pomieszczenia, wskaż, gdzie miałby być powieszony obraz, a my – przygotujemy dla Ciebie wizualizację i dostosujemy obraz pod Twoje indywidualne potrzeby.

Wizualizacja obrazu w pomieszczeniu

Szukasz idealnego prezentu? Postaw na obraz na płótnie.

Chcecie zrobić komuś niezapomniany prezent, ale nie macie pomysłu?
Dobrym rozwiązaniem będzie indywidualny prezent, wykonany na podstawie własnego zdjęcia.
Wakacje, ślub, a może zdjęcie, które nie miało okazji ujrzeć światła dziennego, to wszystko można przenieść na obraz i sprawić niepowtarzalny prezent sobie i bliskim!
Gratis – obróbka graficzna Twojego zdjęcia.

Obraz uwiecznij wspomnienia

Wykonanie na najwyższym poziomie.

Wysokiej klasy sprzęt pozwala nam wykonywać obrazy w najwyższej jakości. Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują wykonania zleceń na najwyższym poziomie.
Korzystamy wyłącznie z oryginalnych tuszy. Nie jest to tanie rozwiązanie, ale daje pewność niezmiennie wysokiej jakości, która przetrwa lata.

Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych.

Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy darmowe plakaty, aby urozmaicić ich pokój. W świecie dzieci dużo się dzieje i jeszcze szybciej zmieniają się ich zapotrzebowania. Dlatego bawcie się z nimi i zmieniajcie wystrój pokoju tak często jak możecie. Jeżeli nie znajdziecie odpowiedniego plakatu pod gusta dziecka – dajcie znać, może razem coś wymyślimy.

Darmowy plakat do pokoju dziecka

Zobacz ➜ Projekty graficzne – oferta

Zobacz ➜ Dlaczego Grafikola.pl – Studio Graficzne?