Podkładka pod talerz

Nr zamówienia: MPT-007

Podkładka pod talerz z menu

Specyfikacja produktu
Projekt dostępny w formatach: Ai – Adobe Illustrator
Wymiary: A3 + spad
Ilość stron: 1
DPI: 300
Kolor: CMYK
Warstwowe
Zdjęcia: załączone do użytku komercyjnego
Użyte czcionki są bezpłatne (linki w pliku).

Wystarczy umieścić logo lub wykorzystać z projektu ulotki, zmienić tekst, dodać zdjęcia – lub zachować te z projektu.
Plik ten można edytować, modyfikować i dostosowywać samemu lub zlecić te prace dla Studia Graficznego.

60 zł netto
- licencja niewyłączna

260 zł netto
- licencja wyłączna

Proszę wybrać rodzaj licencji.
Wycena za usługę graficzną - zostanie przesłana drogą mailową w celu akceptacji, po zapoznaniu się z ilością poprawek.
W celu uzyskania wyceny na usługę graficzną.
Twój adres email, na który wyślę fakturę oraz zamówiony projekt.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Iteraktiv. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zapoznałem się oraz akceptuję Regulamin. Przyjąłem do wiadomości, że jeśli złożona przeze mnie oferta zakupu zostanie przyjęta, zawieram prawnie wiążącą umowę, z obowiązkiem zapłaty przeze mnie ceny. Zawierając Umowę o zakup projektu, wyrażasz wyraźną zgodę na rozpoczęcie dostarczania Ci treści cyfrowych (tj. plików źródłowych projektu) przed upływem 14-dniowego terminu na odstąpienie od Umowy, co powoduje utratę prawa do odstąpienia od Umowy.

Menu podkładka pod talerz – format A3

Gotowy projekt podkładki papierowej na stół dla restauracji, gastronomii. Podkładki papierowe do restauracji mogą pomóc zbudować spójny i profesjonalny charakter gastronomii. Ich największą zaletą jest to, że znajdą się obok talerza z pysznym jedzeniem i będą spotykać się ze wzrokiem gości, ilekroć sięgną do tego talerza. Nowi klienci z łatwością zapamiętają logo, menu i panującą wokół atmosferę. Podkładki papierowe gastronomiczne będą towarzyszyć Twoim gościom podczas oczekiwania na pyszne danie z zaprojektowanego menu.

Projekt graficzny podkładki pod talerz można samemu: edytować, modyfikować i dostosowywać lub zlecić te prace dla Studia Graficznego.

Udanego projektowania!