Kalendarze

Kalendarz biurkowy projekt

Spersonalizowane kalendarze to jeden z gadżetów, które warto stworzyć dla Twojej firmy. To nie tylko dobry prezent dla partnerów biznesowych, ale także dla pracowników.

Kalendarze firmowe to bardzo praktyczne narzędzia pracy i nośnik reklamy.

Chcesz, aby Twoi klienci pamiętali Cię przez cały rok?

Zamów projekt kalendarza biznesowego i udekoruj swoją ścianę lub biurko.

Projekt kalendarza

Tożsamość firmy wyraża się za pomocą elementów wizualnych, które pasują do historii firmy. Zwykle obejmują: logo, wizytówki, notesy, kalendarze i foldery. Jeśli zdecydujemy się na wręczanie swoim klientom prezentów, w takich materiałach promocyjnych pojawią się, artykuły jak: wizytówki, koszulki, artykuły papiernicze z logo firmy (notatniki, kalendarze), promocyjne kubki, parasole itp.

W środowisku biznesowym kalendarze są bardzo przydatne do planowania codziennych zadań, spotkań biznesowych i promocji. Dlatego warto mieć je w zasięgu wzroku.

Kalendarze ścienne, kieszonkowe lub biurkowe

Kalendarze ścienne mogą mieć jedną lub wiele stron. Wielostronicowe kalendarze mogą prezentować Twoje usługi lub produkty na stronie każdego miesiąca. Natomiast jednostronicowe kalendarze są rozbudowane. Ich projekt zazwyczaj składa się tylko z jednego rozwiązania graficznego, które wybierzesz wraz z kalendarzem.

Kalendarze kieszonkowe są w małym formacie i z łatwością mogą się zmieścić w kieszeni Twojej lub klienta albo mogą być używane jako zakładki do książek. Kalendarze kieszonkowe są często łączone z wizytówkami. Na przedniej stronie znajdują się dane wizytówki z Twoim logo i innymi danymi kontaktowymi, a na odwrocie kalendarz. Dodatkowo kalendarze można ładnie zaprojektować w połączeniu z kartkami okolicznościowymi.

Kalendarze biurkowe są zwykle zaprojektowane na kilku stronach (grafika) i zawierają kalendarz drukowany z miesiącami na każdej stronie kartki. Ale mogą również zawierać więcej niż jeden miesiąc na stronie. Podobnie jak kalendarze ścienne, kalendarze biurkowe również zawierają logo Twojej firmy. Reprezentują Twoje usługi, produkty lub po prostu piękną grafikę, która może ulepszyć środowisko pracy.

Projekt kalendarza promocyjnego

Kalendarze promocyjne to świetny sposób na to, by Twoi klienci pamiętali o Tobie przez cały rok! Jest to wygodny i niedrogi sposób na reklamę. Nic więc dziwnego, że okres świąteczny to odpowiedni czas, aby zamówić reklamę dla siebie i swoich partnerów biznesowych.

Zamów projekt kalendarza dla swojej firmy

Niezależnie od tego, czy jest na stole, na ścianie, standardowy lub nietypowy. Posiadanie kalendarza jest zawsze przydatne podczas organizowania wydarzeń, planowania zobowiązań lub tworzenia strategii biznesowych. Powiedz jakiego rodzaju kalendarza potrzebujesz, a zaprojektuję go dla Ciebie.