Galeria wzorów

Piękny obraz o nowoczesnym, niebanalnym wzornictwie ubarwi ściany każdego domu. Ty też możesz mieć oryginalne dzieło sztuki najwyższej jakości w swoim domu. Wiemy, że ważna dla Ciebie jest jakość wykonania dlatego w swojej ofercie mamy tylko najwyższej jakości zadrukowane płótna naciągnięte na solidne, sosnowe krosna malarskie.

Zalet płynących z aranżacji obrazów we wnętrzach jest naprawdę wiele. Tego typu dodatki nie tylko odmieniają wnętrza, ale także nadają im zupełnie nowego charakteru. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji przekonać się o tym na własnej skórze, to najwyższa pora podjąć działanie w tym kierunku – wchodzące w skład naszej oferty obrazy tylko czekają na Wasze zaproszenie. Ciesz się różnorodnością i szerokim wyborem.

Pomożemy Ci w wyborze obrazu, aby nadać wnętrzu charakteru, indywidualności. Dostosujemy każdy obraz pod Twoje wymagania pod względem wielkości, kolorów czy gramatury płótna. 
Nowoczesny obraz drukowany na płótnie to ekskluzywna dekoracja ścienna, która z powodzeniem nada prestiżu Twojemu wnętrzu.

Poniżej znajdują się gotowe wzory obrazów podzielone tematycznie w galerie.

Jak zamówić obraz? Specyfikację i przykładowy cennik znajdziesz tutaj

lub skontaktuj się z nami

Galeria gotowych wzorów