Etykieta na opakowanie

Nr zamówienia: EOP-008

Opakowanie jedzenie na wynos

Specyfikacja produktu
Projekt dostępny w formatach: Ai – Adobe Illustrator
Wymiary: wykrojnik + spad
Ilość stron: 1
DPI: 300
Kolor: CMYK
Warstwowe
Zdjęcia: załączone do użytku komercyjnego
Użyte czcionki są bezpłatne (linki w pliku).

Wystarczy umieścić logo lub wykorzystać z projektu ulotki, zmienić tekst, dodać zdjęcia – lub zachować te z projektu.
Plik ten można edytować, modyfikować i dostosowywać samemu lub zlecić te prace dla Studia Graficznego.

70 zł netto
- licencja niewyłączna

270 zł netto
- licencja wyłączna

Proszę wybrać rodzaj licencji.
Wycena za usługę graficzną - zostanie przesłana drogą mailową w celu akceptacji, po zapoznaniu się z ilością poprawek.
W celu uzyskania wyceny na usługę graficzną.
Twój adres email, na który wyślę fakturę oraz zamówiony projekt.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Iteraktiv. Twoje dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zapoznałem się oraz akceptuję Regulamin. Przyjąłem do wiadomości, że jeśli złożona przeze mnie oferta zakupu zostanie przyjęta, zawieram prawnie wiążącą umowę, z obowiązkiem zapłaty przeze mnie ceny. Zawierając Umowę o zakup projektu, wyrażasz wyraźną zgodę na rozpoczęcie dostarczania Ci treści cyfrowych (tj. plików źródłowych projektu) przed upływem 14-dniowego terminu na odstąpienie od Umowy, co powoduje utratę prawa do odstąpienia od Umowy.

Etykieta na opakowanie – jedzenie na wynos

Pojemniki i opakowania na wynos są nieodłącznym elementem wyposażenia restauracyjnego zaplecza. Przydają się nawet w niewielkim punkcie gastronomicznym. Nie może się bez nich obejść żadna firma cateringowa oferująca obsługę imprez plenerowych czy usługę pudełkową. Opakowania na wynos muszą nie tylko maksymalnie zabezpieczyć zapakowane jedzenie, ale i stanowią w pewien sposób wizytówkę firmy. Powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” ma w sobie dużo prawdy.

Sprzedając jedzenie na wynos, warto nie tylko zadbać o właściwe opakowania, w jakich transportowane będzie gotowe danie, ale także o odpowiednie etykiety na jedzenie.

Etykiety na opakowaniach nie tylko przyciągają wzrok, ale są też nośnikiem informacji. Ich oddziaływanie na klienta możemy łatwo sprawdzić na sobie samym, wybierając się do dowolnego sklepu lub lokalu gastronomicznego. Z łatwością przekonamy się, że to etykiety zwracają naszą uwagę, zwłaszcza gdy wyróżniają się na tle opakowania bądź samego produktu.

Projekt graficzny etykiety na opakowanie można samemu: edytować, modyfikować i dostosowywać lub zlecić te prace dla Studia Graficznego.

Udanego projektowania!